Praca dla specjalista ds. telesprzedaży w branży strony internetowe

Oferta pracy dodana przez: Xybryzt, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Xybryzt, w dniu: 2021-09-27

Pełna treść ogłoszenia:

Praca dla specjalista ds. telesprzedaży w branży e-commerce
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Twój zakres obowiązków:
- budowanie bazy klientów
- sprzedaż telefoniczna naszych produktów
- przygotowywanie ofert dla klientów
- budowanie długotrwałych relacji z klientami
- wsparcie klientów w zakresie ich decyzji zakupowych

Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie w telesprzedaży lub w telefonicznej obsłudze klienta
- wykształcenie min. średnie
- wysoka motywacja do działania
- otwartość i pewność siebie w komunikacji z klientami
- mile widziany status ucznia lub studenta

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne lub wynagrodzenie prowizyjne + podstawa
- przyjemną atmosferę
- umowę zlecenie lub B2B

Zarobki:
3000-5000 zł brutto

kontakt mailowy kontakt[at]xzt.pl

Wynagrodzenie: 3000 - 5000 brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: kontakt@xybryzt.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWodzisław.pl